Чипс Chio Паприка 65 гр.

Чипс Chio Паприка 65 гр.


Напишете мнение

Забележка: HTML не се потдържа!
    Лош           Добър

  • Модел: Паприка
  • Наличност: В наличност
  • 1.50лв.
  • 1.50лв.

Етикети: Чипс Chio Паприка 65 гр., Паприка, Чипс