Чипс Chio Морска Сол и Зехтин 140 гр.

Чипс Chio Морска Сол и Зехтин 140 гр.


Напишете мнение

Забележка: HTML не се потдържа!
    Лош           Добър

  • Модел: Морска Сол и Зехтин
  • Наличност: В наличност
  • 2.40лв.
  • 2.40лв.

Етикети: Чипс Chio Морска Сол и Зехтин 140 гр., Морска Сол и Зехтин, Чипс