Чипс Chio Паприка 140 гр.

-21% Чипс Chio Паприка 140 гр.


Напишете мнение

Забележка: HTML не се потдържа!
    Лош           Добър

  • Модел: Паприка
  • Наличност: В наличност
  • 2.40лв.
  • 1.89лв.

Етикети: Чипс Chio Паприка 140 гр., Паприка, Чипс